Over ons pagina

Over ons

Wij zijn Jans! Een enthousiast team met ruime ervaring in de uitzendbranche en in het bezit van technische kennis. Wij denken graag met je mee bij het vinden van een juiste werkgever of een passende kandidaat. Naast het vinden van de juiste match is het ook belangrijk dat onze uitzendkrachten zich kunnen en blijven ontwikkelen. We hebben daarom ons standaard uitzendaanbod uitgebreid met Jans Trainingen.

We richten ons hoofdzakelijk op de technische markt maar we staan uiteraard ook bij andere vraagstukken op personeelsgebied voor je klaar. Ons uitganspunt is de juiste persoon op de juiste plaats! Als opdrachtgever moet je ervan op aan kunnen dat je de juiste medewerkers met de juiste kwaliteiten in huis haalt. Als medewerker is het belangrijk dat je een baan krijgt aangeboden die past bij je niveau en wensen.

We zijn al ruim 10 jaar actief als uitzendbureau in de techniek. Je kunt ons dus gerust specialist noemen. Wij onderscheiden ons met een laagdrempelige sfeer en  een grote betrokkenheid bij onze medewerkers en klanten. De belangrijkste voordelen van een kleine organisatie zijn de korte lijntjes en een vast aanspreekpunt. Hierdoor kunnen wij snel inspelen op de behoefte van onze relaties.

Justin Schaufeli

Vestigingsmanager
justin@jansuitzendbureau.nl
T 055 522 32 22
M 06 514 924 64

Justin

Reinier Aalderink

Intercedent
reinier@jansuitzendbureau.nl
T 055 522 32 22
M 06 134 420 21

Reinier

Chantal Voortman

Vestigingsassistente
chantal@jansuitzendbureau.nl
T 055 522 32 22

Chantal over ons

Sandra Reumer

Personeelsadviseur Werving & Selectie
sandra.reumer@fojagroep.com
T 055 577 72 00
M 06 120 613 60

Sandra

Peter-Bart Wernink

Adviseur Werving & Selectie 
peter-bart.wernink@fojagroep.com
T 055 577 72 00
M 06 133 192 10

Peter-Bart

Wilfred Ensing

Jans Trainingen
Praktijkcoördinator
wilfred@janstrainingen.nl
T 055 522 32 22
M 06 832 059 43

Wilfred